Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 1996
Веслування на байдарках і каное на XXVI Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Атланта |
---|---|
Дати | 27 липня 1996 — 28 липня 1996 (слалом) 30 липня 1996 — 4 серпня 1996 (спринт) |
← 1992 | 2000 → |
Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 1996 включають в себе два види дисциплін: слалом та спринтерські гонки.
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Німеччина (GER) | 5 | 2 | 2 | 9 |
2 | Чехія (CZE) | 3 | 2 | 0 | 5 |
3 | Італія (ITA) | 2 | 2 | 1 | 5 |
4 | Угорщина (HUN) | 2 | 1 | 3 | 6 |
5 | Норвегія (NOR) | 1 | 1 | 0 | 2 |
Словаччина (SVK) | 1 | 1 | 0 | 2 | |
7 | Франція (FRA) | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | Швеція (SWE) | 1 | 0 | 1 | 2 |
9 | Румунія (ROU) | 0 | 1 | 1 | 2 |
10 | Канада (CAN) | 0 | 1 | 0 | 1 |
Латвія (LAT) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Молдова (MDA) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
США (USA) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Словенія (SLO) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Швейцарія (SUI) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
16 | Австралія (AUS) | 0 | 0 | 3 | 3 |
17 | Болгарія (BUL) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Польща (POL) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Росія (RUS) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (19 збірних) | 16 | 16 | 16 | 48 |
Результати
Слалом
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, чоловіки докладніше | Міхал Мартікан (SVK) | Лукаш Поллерт (CZE) | Патріс Естанге (FRA) |
Каное-двійки, чоловіки докладніше | Франція (FRA) Франк Едіссон Вільфрід Форгс | Чехія (CZE) Їржі Роан Мирослав Шімек | Німеччина (GER) Андре Ернберг Майкл Зенфт |
Байдарки-одиночки, чоловіки докладніше | Олівер Фікс (GER) | Андраж Веховар (SVK) | Томас Беккер (GER) |
Байдарки-одиночки, жінки докладніше | Штепанка Гільгертова (CZE) | Дана Хладек (USA) | Міріам Фокс-Жерусальмі (FRA) |
Спринтерські гонки
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, 500 м докладніше | Мартін Доктор (CZE) | Славомир Князовицький (SVK) | Імре Пулай (HUN) |
Каное-одиночки, 1000 м докладніше | Мартін Доктор (CZE) | Іванс Клементьєв (LAT) | Дьйордь Зала (HUN) |
Каное-двійки, 500 м докладніше | Угорщина (HUN) Чаба Хорват Дьйордь Колоніч | Молдова (MDA) Віктор Ренейський Микола Журавський | Румунія (ROU) Георге Андрієв Грігоре Обрея |
Каное-двійки, 1000 м докладніше | Німеччина (GER) Андреас Діттмер Гунар Кірхбах | Румунія (ROU) Марсель Глеван Антонел Боршан | Угорщина (HUN) Чаба Хорват Дьйордь Колоніч |
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Антоніо Россі (ITA) | Кнут Гольманн (NOR) | Пйотр Маркевич (POL) |
Байдарки-одиночки, 1000 м докладніше | Кнут Гольманн (NOR) | Беньяміно Бономі (ITA) | Клінт Робінсон (AUS) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Кай Блум Торстен Гуче | Італія (ITA) Беньяміно Бономі Даніеле Скарпа | Австралія (AUS) Деніел Коллінз Ендрю Трім |
Байдарки-двійки, 1000 м докладніше | Італія (ITA) Беньяміно Бономі Даніеле Скарпа | Німеччина (GER) Кай Блум Торстен Гуче | Болгарія (BUL) Андріан Душев Мілко Казанов |
Байдарки-четвірки, 1000 м докладніше | Німеччина (GER) Томас Райнек Олаф Вінтер Детлеф Гофман Марк Цабель | Угорщина (HUN) Андраш Райна Габор Хорват Ференц Чіпеш Аттіла Адровіц | Росія (RUS) Олег Горобій Сергій Верлін Георгій Цибульніков Анатолій Тищенко |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Ріта Кебан (HUN) | Каролін Брюне (CAN) | Йозефа Ідем (ITA) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Швеція (SWE) Агнета Андерссон Сусанне Гуннарссон | Німеччина (GER) Бірґіт Фішер Рамона Портвіч | Австралія (AUS) Анна Вуд Катрін Борхерт |
Байдарки-четвірки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Анетт Шук Бірґіт Фішер Мануела Муке Рамона Портвіч | Швейцарія (SUI) Ґабі Мюллер Інгрід Хараламов Сабіна Ейхенбергер Даніела Боймер | Швеція (SWE) Сусанне Росенквіст Анна Ульссон Інгела Ерікссон Агнета Андерссон |
Посилання
- Офіційні результати.
|
|